SerwiCom

Usługi informatyczne

 • Strony i sklepy internetowe
  Strony i sklepy internetowe

  Prowadzisz firmę? Zależy Ci na dobrych kontaktach z klientami i kooperantami? Masz bogatą ofertę towarów i usług?

  W tej sytuacji strona WWW to już konieczność. Zbuduj swoją stronę z SerwiCom.

   

  Czytaj więcej...
 • Internet i sieci komputerowe
  Internet i sieci komputerowe

  Minęły czasy, gdy w domu lub firmie był jeden komputer wykorzystywany do "zadań specjalnych". Obecnie takich urządzeń posiadamy kilka i wszystkie one mają możliwość łączenia się z Internetem i pracy w sieci. Razem z SerwiCom zaprojektuj swoją sieć i korzystaj z jej zasobów.

   

  Czytaj więcej...
 • Serwis i konserwacja urządzeń IT
  Serwis i konserwacja urządzeń IT

  Nasze urządzenia starzeją się i robią się leniwe. Często niewielka modyfikacja sprzętowa, konserwacja systemu i dobór właściwego oprogramowania potrafią dodać im wigoru. Razem z SerwiCom ożywisz swój sprzęt komputerowy.

   

  Czytaj więcej...
 • Pogotowie komputerowe
  Pogotowie komputerowe

  Awarie zawsze są zaskoczeniem i występują w najbardziej nieoczekiwanym momencie, szczególnie wówczas, gdy mamy ważne zadanie do wykonania.

  Skorzystaj z pomocy pogotowia komputerowego SerwiCom.

   

   

  Czytaj więcej...

 

 
 
[Rozmiar czcionki]
 

www.poz-serwis.com.pl

 
 • www.poz-serwis.com.pl
  www.poz-serwis.com.pl

Poż-Serwis [www.poz-serwis.com.pl]. Firma z Murowanej Gośliny k.Poznania. Zajmuje się kompleksowym zabezpieczeniem przeciwpożarowym obiektów handlowych, przemysłowych i użyteczności publicznej.

Założeniem strony firmowej było przede wszystkim zaprezentowanie szerokiej gamy usług w zakresie bezpieczeństwa i zabezpieczeń przeciwpożarowych.

  Strona zrealizowana w technologii html + php.
 
 

www.marekkanczkowski.pl

 
 • www.marekkanczkowski.pl
  www.marekkanczkowski.pl
Mark Kańczkowski [www.marekkanczkowski.pl] jest znanym w Pile i regionie pilskim fotografem ślubnym i reportażowym. Życzeniem Pana Marka było zbudowanie nie przeładowanej grafiką strony utrzymanej w spokojnej ciemnej tonacji.
  Strona zreazlizowana w technologii html + php + mysql.
 
 

www.telmiss.pl

 
 • www.telmiss.pl
  www.telmiss.pl

Usługowo-Handlowy Zakład Elektroniki TV "TELMISS" [www.telmiss.pl] to największy w północnej wielkopolsce i woj. lubuskim serwisant gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu RTV i AGD. Założeniem przy projektowaniu i budowie strony WWW było, by w prosty i czytelny sposób przedstawić maksimum informacji i udostępnić wygodne formy kontaktu pomiędzy klientami, a serwisem. Stąd też np. wykorzystanie protokołu popularnego komunikatora internetowego i złożony formularz zgłoszenia serwisowego.

 
   Strona zreazlizowana w technologii html + php + mysql.
 
 

www.bego.com.pl

 
 • www.bego.com.pl
  www.bego.com.pl

Bego Kamień Ogrodowy [www.bego.com.pl] to największy w Pile i regionie pilskim dostrawca i sprzedawca kruszyw i produktów kamiennych. W swojej ofercie posiada kostkę chodnikową, kamień chodnikowy i elewacyjny oraz szereg innych kruszyw skalnych o zastosowaniach dekoracyjnych i budowlanych.

Strona zaprojektowana i zbudowana jako katalog produktów bez możliwości sprzedaży online.

   Strona zreazlizowana w technologii html + php + mysql.

 

 

 

 

SerwiCom - Usługi Informatyczne Andrzej Wicher świadczy usługi w zakresie:
projektowanie stron internetowych, budowa stron internetowych,  budowa sklepów internetowych, administracja stron internetowych, administracja serwerów WWW, naprawa komputerów, modernizacja komputerów, konserwacja komputerów,  pogotowie komputerowe,  naprawa komputerów w siedzibie klienta, projektowanie sieci komputerowych, budowa sieci komputerowych,  administracja sieci komputerowych, outsourcing IT, opieka informatyczna

SerwiCom - Usługi Informatyczne Andrzej Wicher świadczy usługi na terenie powiatów, miast i gmin:
Piła, Chodzież, Czarnków, Trzcianka, Wałcz, Złotów, Jastrowie.