SerwiCom

Usługi informatyczne

 • Strony i sklepy internetowe
  Strony i sklepy internetowe

  Prowadzisz firmę? Zależy Ci na dobrych kontaktach z klientami i kooperantami? Masz bogatą ofertę towarów i usług?

  W tej sytuacji strona WWW to już konieczność. Zbuduj swoją stronę z SerwiCom.

   

  Czytaj więcej...
 • Internet i sieci komputerowe
  Internet i sieci komputerowe

  Minęły czasy, gdy w domu lub firmie był jeden komputer wykorzystywany do "zadań specjalnych". Obecnie takich urządzeń posiadamy kilka i wszystkie one mają możliwość łączenia się z Internetem i pracy w sieci. Razem z SerwiCom zaprojektuj swoją sieć i korzystaj z jej zasobów.

   

  Czytaj więcej...
 • Serwis i konserwacja urządzeń IT
  Serwis i konserwacja urządzeń IT

  Nasze urządzenia starzeją się i robią się leniwe. Często niewielka modyfikacja sprzętowa, konserwacja systemu i dobór właściwego oprogramowania potrafią dodać im wigoru. Razem z SerwiCom ożywisz swój sprzęt komputerowy.

   

  Czytaj więcej...
 • Pogotowie komputerowe
  Pogotowie komputerowe

  Awarie zawsze są zaskoczeniem i występują w najbardziej nieoczekiwanym momencie, szczególnie wówczas, gdy mamy ważne zadanie do wykonania.

  Skorzystaj z pomocy pogotowia komputerowego SerwiCom.

   

   

  Czytaj więcej...

 

 
 
[Rozmiar czcionki]

Czy muszę mieć stronę WWW?

Naszym zdaniem...  stanowczo TAK!,  ale przecież możesz mieć inne zdanie. Zanim jednak podejmiesz decyzję przeczytaj ten tekst.

Zdajemy sobie sprawę, że decydując się na budowę swojej strony WWW będziesz się zastanawiać, czy rzeczywiście jest to dla Ciebie konieczny wydatek. Wydawanie swoich pieniędzy nigdy nie jest miłe i rozumiemy, że sprawa wymaga przemyśleń.

Spróbujemy jednak przekonać Ciebie, że warto zainwestować w profesjonalną stronę internetową.

'strony internetowe Piła', 'strony WWW Piła', 'budowa stron internetowych Piła', 'budowa stron WWW Piła' Zanim uzasadnimy konieczność posiadania strony WWW, warto sobie odpowiedzieć na kilka pytań.

Ile znam osób, które w ogóle nie korzystają z Internetu?

Czy oferuję produkty lub usługi i zależy mi na pozyskaniu nowych klientów przy minimalnie niskim nakładzie kosztów?

Czy zależy mi na wzbudzeniu zaufania klientów i zbudowaniu mocnej marki?

Pytania te można by mnożyć.

 

Trochę suchych danych

Główny Urząd Statystyczny w swoim opracowaniu Społeczeństwo informacyjne w Polsce  [dokument w formacie .pdf do przeczytania którego niezbędny jest bezpłatny program Adobe Reader] podaje m. innymi, że w 2012 roku 73% gospodarstw z co najmniej jedną osobą w wieku 16-74 lata było wyposażonych w komputer. Z tej liczby 71% posiada dostęp do Internetu, przy czym 67% gospodarstw korzystało z łączy szerokopasmowych.

W przypadku podmiotów gospodarczych dostęp do Internetu posiadało 93% przedsiębiorstw, a ponad 50% firm wykorzystywało stronę internetową w celu prezentacji katalogów wyrobów i usług.

Dosyć statystyki... czas na argumenty

Własna strona internetowa to najtańsza forma reklamy. Przy budowie strony internetowej odpadają koszty druku reklamy w formie tradycyjnej (ulotki, bannery, itp), Również niebagatelne są koszty reklamy w prasie, czy w innych mediach lokalnych.  Chyba największym plusem posiadania strony WWW jest jednak to, że pracuje dla Ciebie 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku i nie ma ograniczeń terytorialnych.

Własna strona WWW to nieograniczona przestrzeń. Na swojej stronie internetowej możesz umieścić praktycznie dowolną ilość szczegółowych informacji dotyczących oferowanych produktów lub usług.  Możesz też umieścić fotografie, filmy, pliki do pobrania, np. szczegółowe specyfikacje produktów, itp. Jesteśmy pewni na 100%, że przy właściwej organizacji struktury swojego serwisu internetowego nie zapełnisz przydzielonej Ci przestrzeni.

Nieograniczona terytorialnie i czasowo możliwość pozyskania nowych klientów. Jeśli prowadzisz jakąś kampanię reklamową, to własna strona internetowa będzie dodatkowym skutecznym narzędziem. Ktoś kto zobaczy gdzieś Twoją reklamę z dużą dozą prawdopodobieństwa zajrzy też na Twoją stronę. Dzięki dobrej reklamie i dobrej stronie internetowej zyskasz zadowolonych klientów. 

Strona WWW umacnia wizerunek Twojej Firmy. Dobry serwis tworzy dobrą atmosferę wokół siebie. Najpierw wzbudza zainteresowanie, potem zaufanie, To mocny atut, który sprawi, że będziesz miał więcej klientów. Klienci będą postrzegać Twoją firmę poprzez pryzmat Twojej strony internetowej. Na jej podstawie wyrobią sobie pewne zdanie na temat Twojej firmy, stworzą pewne jej wyobrażenie. To wyobrażenie ma decydujący wpływ na wybór firmy danej branży. Wygląd strony www jak i jej zawartość jest bardzo istotna w pozyskiwaniu nowych klientów.

Strony WWW pozwalają utrzymać relacje z klientami. Serwis internetowy to nie tylko strony z tekstem, zdjęciami i informacjami. Tak było kiedyś, ale obecnie strona WWW to potężne narzędzie do dwukierunkowej komunikacji między Tobą, a Twoimi klientami. Mechanizmy takie jak formularze, newsletter czy forum dyskusyjne oraz rzetelna, na bieżąco aktualizowana treść serwisu pozwolą na utrzymanie relacji z osobami zainteresowanymi przedstawianą przez Ciebie ofertą produktów lub usług. 

 
 

Następny artykuł:

Co to jest strona internetowa?

 

SerwiCom - Usługi Informatyczne Andrzej Wicher świadczy usługi w zakresie:
projektowanie stron internetowych, budowa stron internetowych,  budowa sklepów internetowych, administracja stron internetowych, administracja serwerów WWW, naprawa komputerów, modernizacja komputerów, konserwacja komputerów,  pogotowie komputerowe,  naprawa komputerów w siedzibie klienta, projektowanie sieci komputerowych, budowa sieci komputerowych,  administracja sieci komputerowych, outsourcing IT, opieka informatyczna

SerwiCom - Usługi Informatyczne Andrzej Wicher świadczy usługi na terenie powiatów, miast i gmin:
Piła, Chodzież, Czarnków, Trzcianka, Wałcz, Złotów, Jastrowie.

Czytaj również...

Realizacje stron WWW