SerwiCom

Usługi informatyczne

 • Strony i sklepy internetowe
  Strony i sklepy internetowe

  Prowadzisz firmę? Zależy Ci na dobrych kontaktach z klientami i kooperantami? Masz bogatą ofertę towarów i usług?

  W tej sytuacji strona WWW to już konieczność. Zbuduj swoją stronę z SerwiCom.

   

  Czytaj więcej...
 • Internet i sieci komputerowe
  Internet i sieci komputerowe

  Minęły czasy, gdy w domu lub firmie był jeden komputer wykorzystywany do "zadań specjalnych". Obecnie takich urządzeń posiadamy kilka i wszystkie one mają możliwość łączenia się z Internetem i pracy w sieci. Razem z SerwiCom zaprojektuj swoją sieć i korzystaj z jej zasobów.

   

  Czytaj więcej...
 • Serwis i konserwacja urządzeń IT
  Serwis i konserwacja urządzeń IT

  Nasze urządzenia starzeją się i robią się leniwe. Często niewielka modyfikacja sprzętowa, konserwacja systemu i dobór właściwego oprogramowania potrafią dodać im wigoru. Razem z SerwiCom ożywisz swój sprzęt komputerowy.

   

  Czytaj więcej...
 • Pogotowie komputerowe
  Pogotowie komputerowe

  Awarie zawsze są zaskoczeniem i występują w najbardziej nieoczekiwanym momencie, szczególnie wówczas, gdy mamy ważne zadanie do wykonania.

  Skorzystaj z pomocy pogotowia komputerowego SerwiCom.

   

   

  Czytaj więcej...

 

 
 
[Rozmiar czcionki]

Budowa stron internetowych. Sześć kroków do Twojej strony WWW.

Najprościej odpowiedzieć na to pytanie mówiąc, że budujemy je tak, jak sobie tego zażyczysz. Rozumiemy jednak, że nie jest to odpowiedź jakiej oczekujesz.

Do Ciebie należy określenie, jaka ta strona WWW ma być. 

Co prawda moglibyśmy zbudować ją od podstaw, łącznie z pomysłem, ale z doświadczenia wiemy, że takie rozwiązanie raczej się nie sprawdza. Nie znamy przecież specyfiki Twojej działalności, produktów i usług, które chcesz zaoferować czy idei, które chcesz upublicznić.

 

Tak więc, to Ty musisz mieć pomysł na swoją stronę internetową. Przymknij oczy i wyobraź ją sobie.  Zastanów się nad schematem kolorystycznym, układem treści i nawigacją oraz funkcjonalnościami, które Twoim zdaniem powinny być zaimplementowane na stronie.

 

Przemyśl to i opowiedz nam o tym. My powiemy Tobie na ile realizacja Twojego pomysłu jest realna, albo też podpowiemy inne rozwiązania. Mimo, że ten etap należy wyłącznie do Ciebie, jednak zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

Masz już pomysł? Sześć kroków do Twojej strony WWW.

Rozmawiamy... Spotkanie, na którym przedstawiasz nam swoją koncepcję. Nie zdziw się, gdy zadamy Ci kilkadziesiąt pytań dotyczących wyglądu strony, przewidywanej struktury [strona główna - podstrony, itd.] oraz zaimplementowanych funkcjonalności takich jak galerie fotografii, forum dyskusyjne, system komentarzy  i inne. Rozmowa ta będzie podstawą do przygotowania oferty i stworzenia przez nas wstępnego projektu [makiety] Twojej strony WWW. 

Wiemy już jaką masz koncepcję i jakie treści chcesz przekazać na swojej stronie internetowej. Na tej podstawie opracowujemy ofertę uwzględniającą Twoje wymagania oraz makietę. Uzgadniamy również pewne kwestie techniczne, takie jak sprawy hostingu i domeny dla Twojej strony. Po dokonaniu wszelkich ustaleń i ich zaakceptowaniu przez Ciebie zawieramy pisemną umowę o budowę sstrony internetowej [serwisu internetowego]. 

Przystępujemy do pracy. Jeżeli takie były uzgodnienia, to w Twoim imieniu szukamy i kupujemy dla Ciebie domenę i konto hostingowe oraz dokonujemy ich konfiguracji [tworzymy konta poczty elektronicznej, bazy danych, itp.]. W tym samym czasie opracowujemy w pełni funkcjonalny projekt Twojej strony WWW, który zamieszczamy na naszym serwerze testowym, którego adres Ci przekażemy. To tam będziesz obserwować dalszy postęp prac nad swoją witryną.

Projekt Twojej strony WWW już jest na serwerze testowym. Masz teraz trochę czasu by się nim 'pobawić' i sprawdzić, czy Twoja koncepcja się sprawdza. Czekamy na Twoje uwagi i sugestie i na bieżąco wprowadzamy poprawki. Czekamy też na przekazanie nam przygotowanych przez Ciebie treści i materiałów na stronę internetową.

Po akceptacji projektu następuje etap prac wdrożeniowych wraz z wprowadzeniem zawartości merytorycznej. Nadal możesz na bieżąco obserwować postęp prac nad swoją stroną i zgłaszać niewielkie poprawki nie ingerujące w zatwierdzony już projekt graficzny. Poprawki mogą np. dotyczyć rozmiaru i kroju czcionki, rozłożenia tekstu i grafiki, itp.

Twoja strona internetowa już jest prawie gotowa i po jej zatwierdzeniu następuje ostatni etap, tj. przeniesienie witryny na serwer docelowy i zgłoszenie jej do wyszukiwarek internetowych. 

 

SerwiCom - Usługi Informatyczne świadczy kompleksowe usługi związane z projektowaniem, budową, publikacją i zarządzaniem stronami i sklepami internetowymi.

 

Poprzedni artykuł:

Co potrzebuję do zbudowania swojej strony WWW?

Następny artykuł:

Mam już stronę www i co dalej?

 

 

 

SerwiCom - Usługi Informatyczne Andrzej Wicher świadczy usługi w zakresie:
projektowanie stron internetowych, budowa stron internetowych,  budowa sklepów internetowych, administracja stron internetowych, administracja serwerów WWW, naprawa komputerów, modernizacja komputerów, konserwacja komputerów,  pogotowie komputerowe,  naprawa komputerów w siedzibie klienta, projektowanie sieci komputerowych, budowa sieci komputerowych,  administracja sieci komputerowych, outsourcing IT, opieka informatyczna

SerwiCom - Usługi Informatyczne Andrzej Wicher świadczy usługi na terenie powiatów, miast i gmin:
Piła, Chodzież, Czarnków, Trzcianka, Wałcz, Złotów, Jastrowie.

Czytaj również...

Realizacje stron WWW