SerwiCom

Usługi informatyczne

 • Strony i sklepy internetowe
  Strony i sklepy internetowe

  Prowadzisz firmę? Zależy Ci na dobrych kontaktach z klientami i kooperantami? Masz bogatą ofertę towarów i usług?

  W tej sytuacji strona WWW to już konieczność. Zbuduj swoją stronę z SerwiCom.

   

  Czytaj więcej...
 • Internet i sieci komputerowe
  Internet i sieci komputerowe

  Minęły czasy, gdy w domu lub firmie był jeden komputer wykorzystywany do "zadań specjalnych". Obecnie takich urządzeń posiadamy kilka i wszystkie one mają możliwość łączenia się z Internetem i pracy w sieci. Razem z SerwiCom zaprojektuj swoją sieć i korzystaj z jej zasobów.

   

  Czytaj więcej...
 • Serwis i konserwacja urządzeń IT
  Serwis i konserwacja urządzeń IT

  Nasze urządzenia starzeją się i robią się leniwe. Często niewielka modyfikacja sprzętowa, konserwacja systemu i dobór właściwego oprogramowania potrafią dodać im wigoru. Razem z SerwiCom ożywisz swój sprzęt komputerowy.

   

  Czytaj więcej...
 • Pogotowie komputerowe
  Pogotowie komputerowe

  Awarie zawsze są zaskoczeniem i występują w najbardziej nieoczekiwanym momencie, szczególnie wówczas, gdy mamy ważne zadanie do wykonania.

  Skorzystaj z pomocy pogotowia komputerowego SerwiCom.

   

   

  Czytaj więcej...

 

 
 
[Rozmiar czcionki]

Projektowanie, budowa i zarządzanie stronami WWW

Budujemy strony i sklepy internetowe, i jest to ten obszar działalności, który lubimy najbardziej.

Wbrew pozorom i krążącej gdzieniegdzie opinii, zaprojektowanie, a następnie budowa 'dobrej' strony WWW wcale nie jest łatwe. Internet pełen jest nieprzemyślanych  'koszmarków' odstraszających swoim wyglądem, z nieczytelną lub mało intuicyjną nawigacją.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że większość swojego czasu zawodowego poświęcasz na rzeczy dla Ciebie najważniejsze, tj. zapewnienie rozwoju swojej działalności i po prostu możesz nie mieć czasu lub chęci na zajmowanie się dodatkowo swoją stroną internetową.

I prawdę mówiąc wcale nie musisz. 

 

 

Oczywiście w początkowej fazie trochę czasu Ci zajmiemy. Przecież musimy wiedzieć jak Twoja strona ma wyglądać i jakie funkcjonalności ma zawierać. Później już tylko wydajesz dyspozycje, a my zajmujemy się resztą.

SerwiCom - Usługi informatyczne zapewnia kompleksową obsługę  budowanych przez siebie stron internetowych.
Już teraz możesz skontaktować się z nami korzystając z formularza kontaktowego na stronie Kontakt lub dzwoniąc do nas 604-936-271. Możesz również przyejść do działu  Prawie wszystko o stronach WWW i przeczytać więcej informacji na temat stron internetowych.

 

SerwiCom - Usługi Informatyczne Andrzej Wicher świadczy usługi w zakresie:
projektowanie stron internetowych, budowa stron internetowych,  budowa sklepów internetowych, administracja stron internetowych, administracja serwerów WWW, naprawa komputerów, modernizacja komputerów, konserwacja komputerów,  pogotowie komputerowe,  naprawa komputerów w siedzibie klienta, projektowanie sieci komputerowych, budowa sieci komputerowych,  administracja sieci komputerowych, outsourcing IT, opieka informatyczna

SerwiCom - Usługi Informatyczne Andrzej Wicher świadczy usługi na terenie powiatów, miast i gmin:
Piła, Chodzież, Czarnków, Trzcianka, Wałcz, Złotów, Jastrowie.

Czytaj również...

Realizacje stron WWW